KONST / Litografier / Färglitografi 14156083
nr 1415 6083
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 98/315. Färglitografi, bildmått: 30x27cm, yttermått inklusive ram: 47x41cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:01:50
30/8 17:49:57